Сайт города Амвросиевка

объявления, товары, услуги, фирмы

Разделы
Госструктуры
Каталог фирм
Каталог сайтов
Доска объявлений
Товары
Финансы и кредит Амвросиевка

Звітність в електронному вигляді - робота без обмеженьПід час проведення практикуму для платників податків фахівці ДПІ в Амвросіївському районі обговорювали подання податкової звітності в електронному вигляді.  Основні переваги електронної звітності полягають в оперативному отриманні і обробці інформації, зменшенні обсягів технічних помилок, забезпеченні повного захисту інформації, суттєвому скороченні термінів проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпеченню своєчасного їх відшкодування платнику податків.
Економія робочого часу платників податків, а також звітність, що надіслана до податкового органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису не потребує дублювання на паперових носіях, що дає змогу економії коштів на придбання бланків звітних документів та їх зберігання.
Модернізація системи ведення бізнесу, створення належніх умов для підприємців, покращення якості надання адміністративних послуг є головним завданням фахівців Міндоходів України. Подання податкової звітності через мережу Інтернет дозволяє бізнесменам працювати на всій території країни і будувати свої стосунки з контролюючими органами без обмежень.    


Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ в Амвросіївському районі
Головного управління Міндоходів в Донецькій області


Реклама
Вход
Забыли пароль?
Регистрация…
Информация
Информеры

Киев
Ивано-Франковск
Хмельницкий
Львов
Ровно
Херсон
Черновцы
Винница
Житомир
Боярка
Николаев
Днепропетровск
Сумы
Луцк
Одесса
Ужгород
Кировоград
Тернополь
Черкассы
Запорожье
Полтава
Харьков
Чернигов
Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.