Сайт города Амвросиевка

объявления, товары, услуги, фирмы

Разделы
Госструктуры
Каталог фирм
Каталог сайтов
Доска объявлений
Товары
БИЗНЕС - ФИНАНСЫ Амвросиевка

Сплата податку на доходи фізосіб

Іінформує ДПІ в Амвросіївському районі
Головного управління Міндоходів в Донецькій областіСплата податку на доходи фізосіб за оренду земельних ділянок

Фахівці ДПІ в Амвросіївському районі розповіли, що відповідно до пп. 168.1.1 та 168.1.2 ст. 168 Податкового кодексу України податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 цього Кодексу, та перераховувати його до бюджету згідно з нормами Бюджетного кодексу України.
Відповідно до статті 64 Бюджетного кодексу України податок на доходи фізичних осіб, який сплачується податковим агентом - юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента - юридичної особи, зараховується до відповідного місцевого бюджету за її місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що сплачуються фізичній особі.
Якщо юридична особа не має неуповноважених відокремлених підрозділів, відокремлених підрозділів, які уповноважені нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) до бюджету податок, податок на доходи фізичних осіб з доходів, виплачених фізичній особі у вигляді орендної плати за земельні ділянки, юридична особа сплачує (перераховує) за своїм місцезнаходженням на рахунки, відкриті в органах Державного казначейства.
Щоб мати підстави перераховувати ПДФО до місцевого бюджету за місцем знаходження орендованих земельних ділянок, необхідно:
1. Прийняти рішення про створення відокремленого підрозділу на території тієї місцевої ради, де знаходяться орендовані земельні ділянки (шляхом оформлення наказу, протоколу зборів засновників тощо).
2. Розробити положення про відокремлений підрозділ (щоб підприємство мало можливість самостійно нараховувати доходи та утримувати ПДФО, доцільно не уповноважувати підрозділ на це). Порядок затвердження такого положення має бути прописаний у статуті. Якщо статут не містить такого порядку, його можна визначити вищенаведеними наказом та протоколом.
3. Унести дані про відокремлений підрозділ до ЄДР. Для цього необхідно представити (направити рекомендованим листом з описом про вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням підприємства заповнену реєстраційну картку за формою № 5, затвердженою наказом Мін’юсту від 12.05.14 р. № 749/5.
4. Стати на облік у податковому органі як платник окремих податків.
Реклама
Вход
Забыли пароль?
Регистрация…
Информация
Информеры

Киев
Ивано-Франковск
Хмельницкий
Львов
Ровно
Херсон
Черновцы
Винница
Житомир
Боярка
Николаев
Днепропетровск
Сумы
Луцк
Одесса
Ужгород
Кировоград
Тернополь
Черкассы
Запорожье
Полтава
Харьков
Чернигов
Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.